USA.QeX.cz

Nákupy

Milka:

Miki ráno vstal neznámo kdy a zřejmě se plně věnoval svému notesu, jelikož když jsem se asi v 11 hodin začala sbírat z postele, objevila jsem ho ještě v pyžamu, jak sedí na koberci a zuřivě buší do klávesnice. Že by dopisoval deník za posledních deset dní? :)

Dala jsem na web nějaké fotky z našeho pobytu na západě a pak jsme si udělali k "snídani" skořicové vločky v mikrovlnce. Mezitím zavolala teta, že se odkudsi vrací a že jede nakupovat, tak pokud chceme s ní, máme být ready. Pro nás všechny to znamenalo shodit pyžamo a uklidit postele, což jsme do příjezdu nestihli. Chvíli na nás počkala a pak jsme vyrazili.

Nejprve jsme jeli do A.C.Moore Store, kde měli plno věcí na tvoření, různou vlnu, rámečky, barvy, štětce, látky, prostě všechno. Koupili jsme tam pár věcí, hlavně na výrobu netradičních slonů, celkem za $18.46.

Následoval obchod, kde jsme pro taťku vybrali tři trička a jednu košili. Teta dvě zaplatila ($27.98), já zaplatila další dvě ($26.98). Pak jsme se stavili v drive-in Arby's, kde jsme si každý dal sendvič, kluci k tomu i "hranolky" a pití. Bylo to takové... zvláštní. Do svých burgerů totiž místo karbanátků dávají jakoby plátky salámu (rostbífu).

Pak jsme jeli do PetCo, což je obchod s potřebami pro zvířátka. Našli jsme tam náplň do kočičích hraček, což jsou nějaké sušené bylinky, a taky bonbónky. Miki objevil myšku na dálkové ovládání, takže jsme tam nakonec nechali $24.58. Loc mi tam nakonec koupil za pár dolarů takového gumového pískacího slona, tedy hračku pro psy. :)

Pokračovali jsme do Modell's, kde jsem koupila pro taťkova bráchu tričko za 10.00, ale zlevněné asi z dvaceti. V sousedním obchodě jsem si koupila za celkových 12.00 dvě trička, jedno z toho je na společné focení na příští středu a druhé je Nike.

Odtamtud jsme se vrátili do Modell's a Miki si tam za $10.00 koupil také to tričko a k tomu navíc konečně „full-length air“ tenisky, které mu, doufejme, sednou. Teta při placení zjistila, že nemá kreditní kartu, ale naštěstí správně odhadla, kde jí ji zapomněli vrátit (Sears), takže během pár minut jí měla zase u sebe. V Searsu nikdo nebyl, tak si ji teta svépomocí vytáhla z imprinteru.

Poté jsme se vrátili na večeři, teta připravila salát ze špenátu, kuřete, krevet, paprik a dalších přísad salát. Bylo už docela pozdě, tak jsme se chystali spát, ale Miki se rozhodl zarezervovat lístky do Sochy Svobody, čímž rozpoutal debatu. Teta se usadila u nás v pokoji, pak jsme řešili ještě nějaké další věci, asi v půl dvanácté přišla z práce Kira, která si tam přisedla s notesem a pokoj hromadně opustili až v půl jedné, takže z původního plánu jít spát v 10 nic moc nezbylo.

Podstránky