USA.QeX.cz

První nákupy

Probudili jsme se, věřte nebo ne, v půl šesté. Vlastně já se probudil, u Milky se nedá mluvit o spánku vůbec. Dobrý, jestli předloni jsem to přežil, tak dneska nabeton zahynu :)

Dopsal jsem zážitky ze včerejška, ale na internet jsem se nedostal. Slyšel jsem šramot a tak jsem se vydal na výzvědy. Byl to strejda a tak jsem ho poprosil o přístup k jeho domácí Wi-Fi síti. Jak vidíte, byl jsem úspěšný :)

Po snídani jsme se vypravili na nákupy, což by mělo být hlavní náplní dnešního dne. Dostal jsem klíčky od korábu silnic, Toyoty Highlander Limited, a dosavadní hlavní pilot zaujmul pozici kopilota. S nohou v obvazech se holt špatně řídí. Moje první zkušenost s automatickou převodovkou a automobilem kategorie SUV. Fakt jsem si užíval ten vysoký posaz, díky kterému je daleko lepší přehled o dění na silnici.

Wal-Mart

Náš nákup: 2l Pepsi bez kofeinu $1.00, Dr Pepper Light 1.25, 2x flavoured water (broskev, cherry, 0.58 each), pěna na holení za $1.42, opalovací krém 50 za $6.94 a zubní kartáček $3.49. Celkem 16.31, placeno kartou ČSOB Student Plus. Chtěli po mě podpis na digitální displej, ale digitizér byl dost posunutý a na displej se muselo dost tlačit, takže jsem ze svého již docela vycvičeného podpisu vykouzlil takovou chromou vlnovku. Z účtu bylo za nákup strženo 252,40 Kč, což je 15,47 Kč za Dolar. To je fakt neskutečný! :)

BJ's

Baterie alkalické AA 48 ks $9.99 Rayovac (Lasts as Long as Energizer or Duracell. Costs Less), balík spousty ochucených půllitrových vod $8.99, přání ke svatbě $3.50. Celkem $24.05.

Krátce před jednou odpoledne jsme se stavili (jak jinak než na mé přání) v Burger Kingu, kde jsem si za $4.47 dopřál double Whoppera, Milka s tetou měla salát a pro Kiru, která se k nám za chvilku připojí, teta vzala rybí cosi. Whopper byl vynikající a salát taky, až na to, že na pobočce nebyla jediná plastová vidlička a tak k tomu dostaly jenom lžičku a nůž. Bylo zajímavé je pozorovat :)

Modell's: Crocks se nepovedly - nesedí mi, Nike pantofle: $19.99, troje ponožky po dolaru. $22.99. Zaujaly mě různá udělátka na Crocky, zejména fixy na dokreslení a drobné věcičky na dozdobení.

Ve tři měla teta prohlídku u doktora a byli jsme tam do čtyř. Teta doufala, že už by jí obvazy mohli sundat, ale místo toho dostala dalších 14 dní navíc. V autě byla nuda, tak jsem se byl podívat v čekárně. Byla to malinká klinika s pár ordinacemi.

Další na řadě byl obchod s oblečením Fashion bug: Milčiné kalohty $19.79 (slevněno z $32.99).

Strejda jel pro bráchu na letiště a když už se konečně setkali, domluvili jsme večeři v „tradiční“ čínské restauraci.

Projedli jsme v šesti necelých $90.00. Hlavním tématem večera byla samozřejmě bráchova neplánovaná obhlídka Toronta.

Podstránky