USA.QeX.cz

Tundra

Ráno jsme vyrazili do mallu podívat se na profi fotky. Cestou jsme se zastavili v Enterprise ohledně pickup tracku. Rovnou jsme sepsali papíry.

Pak jsme jeli do Ocean County Mallu k Picture People vyzvednout fotky. Dohromady stály skoro $300.00, ale v tom byl za necelých $150.00 tetin pětiobrázkový set včetně rámu.

Kolem jedné odpoledne jsme se vrátili do Enterprise vyzvednout naši Tundru. Není to sice úplně největší, co jsme viděli, ale prý je to to největší, co v Enterprise mají ;-) Auto je psané na mě, takže jsem byl poctěn poprvé otočit klíčkem tohoto bezmála pětilitrového a dvoutunového monstra. Je příjemné koukat SUVčkám i Hummerům na střechu :) Konečně pořádná americká kára s poctivými 581 centrimetry délky a 192 centimetry výšky, motorem V8 o objemu 4,7 litru a výkonem 276 koní (206 kW).

Bylo to nutné nakrmit, takže jsme se (na doporučení Vinnyho z Enterprise) zastavili u Wawa, kde to mají nejlevnější, a nasypali do Tundry prvních $70.00. Měli jsme připravenou stovku a pumpaři nahlásili „Full tank or $100.00, whichever comes first“ :)

Pak jsme jeli do Freehold Raceway Mallu do Searsu, kde by měl být tetin zahradní nábytek (paddio set). Původní objednávka byla špatná (teta si toho všimla při naložené první krabici ze dvou), ale naštěstí to, co teta chtěla, měli na skladě. Naložili jsme to na korbu Tundry a jeli do Toms River.

Po vyložení jsme naložili Patty a jejího manžela (6 lidí v Tundře) a vydali se poslechnout si Rheu. U vchodu měli problém s našim řidičákem a tak jsme se museli legitimovat pasem.

Rhea nás přivítala „Ahoy!“ a člen z kapely si neodpustil cosi o námořnících. Objednali jsme si pizzu, protože jsme měli hlad a nic moc dalšího tady neměli. Hráli jsme fotbálek. V polovině produkce začalo dost slušně pršet. (To mi připomíná, že jsme měli slíben záznam celého vystoupení...)

Domů jsme přijeli před půlnocí.

Podstránky