USA.QeX.cz

Kansas City, St. Louis, KFC Buffet

Vstávali jsme v 6:50. Nasnídali se v motelu a vyrazili. Projeli jsme skrz vesnice plné polorozpadlých domů. Tankovali jsme za $47.00.

Projeli jsme Kansas City (bylo 44 °F) a pokračovali na východ do St. Louis. K obědu jsme měli nudle od Číňanů za $15.19 . Další tankování bylo za $48.00.


O něco později jsme se stavili ve Starbucks a ochutnali vánoční Eggnog Latté (vaječný nekoňak) za $10.00. No, nic moc, chutnalo to jak kdyby v tom vyprali ponožky...

Přejeli jsme Mississippi.


V St. Louis jsme koukli na slavný oblouk, který jsme ale obdivovali a navštívili již předloni, a zastavili jsme se na místě bývalého ghetta, bytového projektu Pruitt-Igoe (takový náš větší Chanov). Totálně vybydlené paneláky ale byly již dávno zbourány, mě jen zajímalo, jak to tam vypadá teď. Je tam škola a plno černochů. Nebyl jsem si jist bezpečností dané oblasti a tak jsme se tam raději moc nezdržovali.


Na večeři jsme dorazili do kentuckého Paducahu a hledali předloni objevený all-you-can-eat KFC buffet. Bohužel v obci už nic takového není, ale našli jsme KFC Buffet v nedalekém Metropolis (stát Illinois, kousek od Paducahu). Za $19.09 jsme se najedli k prasknutí. Obávám se je, že to bylo naposled, KFC od buffetů evidentně postupně upouští.

Projeli jsme kousek nočního Nashville, natankovali za $50.00 a ubytovali se v EconoLodge na severu Nashville, pokoj 134, cena $55.50.

Podstránky